Hakkımızda

Doğa Çiftlik Olarak Misyonumuz ve Vizyonumz

İstanbul’a yalnızca 45 dakika uzaklıktaki gizli bir cennet olan Mollafenari Köyü’nde, huzur, neşe ve mutluluğu bir arada bulabileceğiniz doğanın içinde hatta tam kalbindeyiz.Biz doğanın kalbi Mollafenari Köyü’nü keşfedeli tam 20 yıl oldu.  küçük bir çiftlik evi ile başlayan maceramız, siz değerli ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda bugün konsept bahçelerimiz, kır düğün alanlarımız, şelale başı düğün ve davet alanımız, açık ve kapalı ve restaurantlarımız, butik otelimiz ile de taçlandıracağınız bir şekilde büyümüş ve bu büyülü atmosferde kendinizi doğa ananın eline ve bizlerin profesyonel hizmetine rahatlıkla kendinizi teslim edeceğiniz bir mekan haline gelmiştir.

post-image1Şehir hayatının  gerginliğini, 70.000 m2 yeşil alanda hayat bulan tesisimizde sırtınızdan atacak sizler için hazırlanmış olan bungalow tipi çok özel 29 adet konaklama odamızda da özlemini taşıdığınız tüm güzellikleri sizlere kaliteli hizmet anlayışımızla sunup huzuru ve dinginliği bulacağınıza garanti verebiliriz.

Doğa Çiftik’in bir aile işletmesi olması sizlere de aradığınız aile sıcaklığının sunulmasını da beraberinde getirmiştir. Doğa Çiftlik Gebze’de  tabiatın bütün hünerlerini sergilediği Mollafenari Köyü’nde yemyeşil bir ormana yaslanarak sizleri bekliyor. İstanbul’dan yapacağınız çok kısa bir yolculuk sizi şehrin karmaşasından, stresinden kurtarıp gizli bir cennetin kucağına bırakıyor.

Tabiatın baharda canlanışına burada şahit olup, yerini tatlı bir hüzün ve dinginliğe bıraktığı sonbahar aylarınız gizemini ve kışın bembeyaz masumiyetini, huzurunu Doğa Çiftlik’ te bulacaksınız.

Yeşilin ve doğanın tüm renkleriyle beraber huzurlu ve eğlenceli alanlarıyla Doğa Çiftlik’te doğum günü partisinden kahvaltıya, ocakbaşından şık bir akşam yemeğine, düğünlerinizden iş toplatılarınıza varana kadar tüm sıradan ve özel günlerinizde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz tesisimizin kapıları sizlere haftanın yedi günü boyunca açıktır.

Toplantılarınız, grup yemekleriniz, çalışanlarınıza verebileceğiniz motivasyon organizasyonlarınız, baby showerlarınız, açık mekan etkinlikleriniz, okul gezileriniz için alternatif bahçelerimizi kullanabilir ve eğer dilerseniz tüm organizasyonlarınızı konaklamalı olarak da tesisimiz bünyesinde bulunan Doğa Şara Butik Otel’ de gerçekleştirebilirsiniz.